Certyfikat językowy

Wszystkie nasze egzaminy uznawane są przez prestiżowe
uczelnie wyższe, pracodawców i organizacje rządowe

CAMBRIDGE ENGLISH

certyfikaty to najbardziej cenione kwalifikacje w zakresie języka angielskiego na świecie, uznawane przez ponad 13 500 organizacji na świecie.
W tym:

• uniwersytety i uczelnie wyższe jak np. wiodące instytucje w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach;
  • pracodawców, jak na przykład wiodące firmy międzynarodowe jak Bosch, HSBC, KPMG, Microsoft, Nokia i Sony;
  • departamenty rządowe, jak urzędy imigracyjne, gdzie uczniowie potrzebują wiz studenckich lub do pracy w anglojęzycznym kraju.

Szkoły i uczniowie mogą wybrać właściwy poziom egzaminu, odpowiedni do wieku i kompetencji.
Wszystkie nasze egzaminy powiązane są z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), który opracowano na poziomie międzynarodowym w celu opisu kompetencji językowych. Ułatwia to śledzenie postępów robionych przez uczniów w języku angielskim.
Uczniowie zyskują pewność siebie w miarę pracy na kolejnych poziomach zaawansowania egzaminów, zyskując doświadczenie i umiejętności, które pozwalają im wykazać się umiejętnościami językowymi w czytaniu, pisaniu, rozumieniu ze słuchu oraz mówieniu.

Cambridge English: Young Learners (YLE)
(Poziomy biegłości według CEFR: poprzedzający A1, A1, A2)
Trzy zabawne, oparte na ćwiczeniach egzaminy, opracowane tak, by motywować uczniów oraz pokazać, jak się uczą.
Egzamin Cambridge English: Key (KET) for Schools
(Poziom biegłości A2 według CEFR)
Pokazuje, że uczniowie potrafią posługiwać się codziennym językiem angielskim na poziomie podstawowym.
Egzamin Cambridge English: Preliminary (PET) for Schools
(Poziom biegłości B1 według CEFR)
Pokazuje, że uczniowie potrafią posługiwać się językiem angielskim codziennym na poziomie średnio zaawansowanym.
Egzamin Cambridge English: First (FCE) for Schools
(Poziom biegłości B2 według CEFR)
Pokazuje, że uczniowie potrafią posługiwać się językiem angielskim codziennym pisanym i mówionym na poziomie wyższym średnio zaawansowanym w pracy lub do celów nauki.

Podnosząc angielski na najwyższy poziom
Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE)
(Poziom biegłości C1 według CEFR)
Uznawany na świecie standard niezbędny, by studiować i pracować w krajach anglojęzycznych.

Egzamin Cambridge English: Proficiency (CPE)
(Poziom biegłości C2 według CEFR)
Egzamin na najwyższym poziomie zaawansowania, świadczący o doskonałej znajomości języka angielskiego.